17 грудня 2013, 12:29

У 2013 році була значно активізована робота Антимонопольного комітету України в усіх напрямках

Опубліковано в №51-52 (393-394)

Наталія Ісаханова
Наталія Ісаханова «Сергій Козьяков та Партнери, АФ» партнерка, к.ю.н., адвокатка

На наш погляд, практика антимонопольного/конкурентного права, незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, продовжувала розвиватися в 2013 році досить стабільно. На сьогодні вона є однією з провідних практик нашої фірми та займає істотну частку серед інших практик.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Однією з важливих подій, з погляду розвитку конкуренції в Україні, стало ухвалення Кабінетом Міністрів розробленої Антимонопольним комітетом концепції Загальнодержавної програми розвитку конкуренції в Україні на 2013–2023 роки. Основною метою Програми є розвиток конкуренції як одного з основних засобів забезпечення сталого економічного зростання, покращення умов ефективного функціонування товарних ринків, удосконалення їх державного регулювання. Досягнення зазначеної мети потребує вжиття комплексу послідовних взаємопов’язаних заходів з боку державних органів, а саме: узгодження промислової, інвестиційної, аграрної, зовнішньоекономічної, цінової політики та політики захисту прав споживачів з антимонопольноконкурентною політикою, сприяння розвиткові малого і середнього бізнесу та інфраструктури товарних ринків. Цей документ може стати дуже важливим для забезпечення розвитку конкуренції в України. Але успіх в його імплементації залежатиме не тільки від роботи АМКУ, а й від дієвості багатьох інших державних інституцій, від яких залежить функціонування економіки.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати