11 червня 2013, 11:43

Не завжди все, що відбувається, – відбувається на краще

Огляд новацій антимонопольного законодавства

Опубліковано в №24 (366)

Напевно, усім відомий вираз: «Усе, що відбувається – відбувається на краще». Чи застосовується такий підхід і до змін у нашому законодавстві?


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Зміни до Закону України «Про здійснення державних закупівель» вносяться так часто, що, здавалося б, уже всі звикли, що цю сферу постійно лихоманить.

Водночас, нещодавнє прийняття Верховною Радою України Закону України «Про внесення зміни до статті 16 Закону України «Про здійснення державних закупівель» № 182­VII викликало неабияку стурбованість серед представників іноземних фармацевтичних компаній.

Миттєво відреагували Американська торговельна палата в Україні та Асоціація виробників інноваційних ліків «АПРАД», які звернулися з відповідними зверненнями до Президента України і Голови Антимонопольного комітету України з проханням не допустити впровадження таких змін.

Однак, попри таку позицію громадських організацій та занепокоєність представників бізнесу, Закон № 182­VII був підписаний Президентом і набрав чинності 09.05.2013 р.

Законом № 182­VII доповнено абзац другий частини другої статті 16 Закону України «Про здійснення державних закупівель» словами «у тому числі власних виробничих потужностей та/або центрів обслуговування на території України».

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати