29 січня 2021, 16:52

Гра в маркетинг. Як Антимонопольний комітет відслідковував прояви недобросовісної конкуренції у 2020 р.

Опубліковано в №2 (732)

Останній рік був напруженим як для представників бізнесу, які у будь який спосіб намагалися втриматися на плаву під час дії жорстких карантинних обмежень, так і для контролюючих органів, які мали слідкувати за тим, щоб бізнес продовжував діяти в межах закону та чесних торговельних практик. Особлива роль у цьому процесі традиційно дісталась Антимонопольному комітету України (далі — АМКУ, Комітет). Він покликаний не тільки виявляти, а й попереджати порушення антимонопольного законодавства господарюючими суб'єктами, які через складні ринкові умови можуть вдаватися до недобросовісної поведінки і щодо своїх конкурентів, і щодо споживачів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Останні коментарі

wow [url=https://www.levelset.com/payment-help/question/how-can-i-enforce-the-lien-and-what-does-that-mean/]wow[/url] [wow](https://www.levelset.com/payment-help/question/how-can-i-enforce-the-lien-and-what-does-that-mean/) [link=https://www.levelset.com/payment-help/question/how-can-i-enforce-the-lien-and-what-does-that-mean/]wow[/link]

Додати коментар

Відмінити Опублікувати