17 грудня 2013, 12:22

Головним ньюсмейкером року в практиці був і залишається Антимонопольний комітет України

Опубліковано в №51-52 (393-394)

Максим Назаренко
Максим Назаренко «Sayenko Kharenko, ЮФ» партнер

Рік, що минає, був для антимонопольної практики надзвичайно цікавим та багатим на події. Звичайно ж, головним ньюсмейкером року у практиці був і залишається Антимонопольний комітет України (далі – АМКУ). Активна позиція регулятора, зокрема, послідовність у розслідуваннях антиконкурентних узгоджених дій та випадків недобросовісної конкуренції, розвиток правозастосовної практики територіальних відділень та робота із удосконалення нормативної бази, – великою мірою задала вектор розвитку антимонопольної практики в цілому.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Також цей рік дав змогу юридичним компаніям проявити свої найкращі здібності у представленні інтересів клієнтів під час гучних розслідувань АМКУ. Зокрема, дуже цікавим є досвід захисту інтересів бізнесу в розслідуванні АМКУ на ринку роздрібної торгівлі. І хоча розслідування поки що далеке від завершення, уже зараз можна сказати, що ця справа матиме визначні наслідки для української антимонопольної практики в цілому.

Цікаво, що, попри велику кількість негативних прогнозів щодо ринку M&A, не зменшилась і кількість заяв про надання дозволів на концентрації та узгоджені дії (зазвичай «non-compete clauses», тобто угод про неконкуренцію), поданих до АМКУ.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати