30 December 2016, 10:48

"Згодом відважні інвестори вкладатимуть кошти в економіку України", - Ірина Назарова

Опубліковано в №52 (550)

Ірина Назарова
Ірина Назарова «ENGARDE, АO» Керуючий партнер

Nazarova_most_recent_JPGНа Вашу думку, яким був рік, що минає для українського юридичного бізнесу?


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


- Рік, що минає, видався для юридичного бізнесу в Україні нелегким, сповненим викликів ринку, який зазнав падіння. Щоправда, разом зі складнощами та викликами прийшли нові можливості. Гравці ринку, які були здатні до спеціалізації та оптимізації, стали переможцями перегонів сезону 2016 р. на нашому ринку.

- Яким був для Вашої компанії?

- Адвокатське об’єднання «ENGARDE» напружено працювало як над новими проектами, так і над тими, які ми розпочали раніше. Успіх у цих проектах приносив нам додаткову впевненість у собі та визнання з боку клієнтів. З приємністю відзначу визнання нашої роботи експертною спільнотою, зокрема фаховими ЗМІ. Проект «Лідери ринку» від «Юридичної Газети» визнав «ENGARDE» найкращою українською фірмою в галузі міжнародного арбітражу. Таке визнання є цінним для всього колективу фірми. Як справжня команда, радість перемог ми помножуємо в рази!

- Назвіть три головні події/досягнення 2016 року, що сталися з Вашою юрфірмою?

Наша робота спрямована на розвиток юридичної професії. В листопаді цього року вже вшосте пройшла міжнародна конференція Асоціації правників України (АПУ) «Kiev Arbitration Days: мислити глобально!» Ця подія завжди є досягненням для «ENGARDE». Адже робота над організацією конференції починається за рік до її проведення. Особливо це стосується програми заходу, за яку я відповідаю як програмний координатор. Готуючись, обмірковуємо теми обговорення, кандидатури запрошених спікерів та ін. Ретельна підготовка заходу протягом року гарантує його успіх.

Спільно з АПУ та колегами з інших юридичних фірм ми провели серію необхідних міжнародних семінарів для українських суддів. Семінари були присвячені виконанню й визнанню в Україні рішень міжнародних комерційних арбітражів та іноземних судів.

В офісі Ради Європи у Страсбурзі моя колега Ірина Шевчук представила зі співавторами навчальний курс з прав людини в аспекті трудових прав.

- Чого очікуєте від 2017 року?

Що стосується розвитку, то Україна лише розпочинатиме одужання (стабілізацію економіки та політичного життя). Отже, ми побачимо найперші паростки економічного зростання після багатьох років кризи. Вірогідними стають приватизаційні проекти на рівні середніх та великих підприємств. Згодом відважні інвестори вкладатимуть кошти в економіку України. Саме на цих економічних гравцях варто концентруватися юридичним фірмам. Надання юридичних послуг амбіційним інвесторам (національним та закордонним) допоможе юридичному бізнесу бути самодостатнім та вести за собою інших.

- Новорічне побажання колегам.

Дорогі колеги, бажаю вам оптимістично дивитися у майбутнє та сміливо планувати професійне зростання і розвиток ваших фірм. Звичайно, реалії життя корегуватимуть наші плани. Однак найважливішим є те, що творцями нашого життя будемо ми!

Повний матеріал читайте за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати