11 June 2021, 18:03

Український бізнес потребує антикризового захисту

Опубліковано в №11 (741)

Олександр Гладій
Олександр Гладій директор ЮА «Абсолют», адвокат, арбітражний керуючий, к.ю.н.
Ірина Земляна
Ірина Земляна партнер ЮА «Абсолют», адвокат
Олександр Бондарчук
Олександр Бондарчук керуючий партнер ЮА «Абсолют», в. о. голови «Національної асоціації арбітражних керуючих України», арбітражний керуючий, адвокат, к.е.н.

Щороку міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers складає рейтинг найкращих юристів і юридичних компаній. Результати формуються, виходячи з експертної оцінки колег, за допомогою голосування. Тобто юрист не може сам себе номінувати. Тож стати номінантом Best Lawyers означає отримати визнання власних професійних здібностей від клієнтів та партнерів як національного, так і світового масштабу!


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У цьому році партнери ЮА «Абсолют» здобули перемогу відразу у 2 номінаціях:

• найкращий юрист у галузі кримінального права — Олександр Бондарчук, керуючий партнер ЮА «Абсолют», в. о. голови «Національної асоціації арбітражних керуючих України», арбітражний керуючий, адвокат, к.е.н.;

• найкращий юрист у галузі корпоративного права — Олександр Гладій, директор ЮА «Абсолют», адвокат, арбітражний керуючий, к.ю.н.

Ми висловлюємо щиру подяку за визнання та здобуті відзнаки. Однак отримані нагороди ми не вважаємо особистими досягненнями, бо це досягнення всієї абсолютної команди! Тільки завдяки багаторічній злагодженій ро- боті всіх членів команди ми досягаємо успіху.

Засноване у 2008 р., на сьогодні юридичне агентство «Абсолют» є однією з найбільших багатопрофільних юридичних компаній України. До складу абсолютної команди входять більше 70 професіоналів своєї справи: кваліфіковані адвокати та юристи, арбітражні керуючі, фінансисти, маркетологи та спеціалісти адміністративного підрозділу. Ми надаємо юридичні послуги майже у всіх галузях права: господарського, корпоративного, кримінального, податкового, інвестиційного, трудового, митного, антимонопольного, адміністративного та міжнародного, захищаємо інтереси наших клієнтів — середній та великий бізнес — по всій території України як офлайн, так і онлайн.

Доказами успішної юридичної практики є більш як 5000 виграних судових процесів та більше 200 постійних клієнтів, серед яких АТ «ПУМБ», АТ «ОТП Банк», алкогольна компанія «ОЛІМП», алкогольна компанія Nemiroff, ДП «Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова», виробниче об'єднання «ОСКАР», Ukrainian eSport Federation, «РОСТОК- ХОЛДИНГ» та інші.

Зазначимо, що корпоративне право для нас є однією з головних практик, оскільки перебуває на стику з банкрутством, фінансовим правом, напрямком стягненням проблемних боргів та у деяких справах з кримінальним правом (адже державні інстанції, недоброчесні бізнес- партнери та конкуренти можуть за певних обставин завдати реальної шкоди бізнесу). Ми допомагаємо нашим клієнтам та партнерам зробити ведення бізнесу максимально безпечним, тобто виступаємо юридичним радником у питаннях не тільки структуризації підприємницької діяльності, а й антикризового забезпечення бізнесу.

Фото_1

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати