21 January 2014, 17:36

Традиційні та новітні маркетингові інструменти

Деякі практичні поради в контексті контент­маркетингу

Опубліковано в №01-02 (395-396)

Розмови на тему юридичного менеджменту в Україні тривають уже багато років; тема ця, можна навіть сказати, вічна, але як акцентувати на просуванні бізнесу, на маркетингових прийомах?


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Причина такої постановки питання є досить очевидною: у важкі часи конкуренції, що зростає, саме це хвилює менеджерів юридичних фірм, оскільки традиційні маркетингові методи перестали бути ефективними, а про нові юристам майже нічого невідомо. Наскільки сьогочасні маркетингові прийоми і наука узагальнені та як це узагальнення позначається на юридичному бізнесі? Відповіді на ці та інші питання шукала «Юридична газета».

 

Хімія vs спонсорство

Хтось із відомих сказав, що навчитися маркетингу можна за один день, але щоб осягнути всі його нюанси, знадобиться все життя. Крім того, маркетинг в юриспруденції – це зовсім інша наука, і багато юридичних фірм це добре знає завдяки своїм маркетинговим департаментам та директорату з бізнес­розвитку. Чимало тамтешніх спеціалістів перенавчається, коли потрапляє зі сфери прямих продажів у товарній галузі до сфери послуг, особливо юридичних.

Чи є якісь тенденції у новому вимірі в сучасному світі для того, щоб допомогти керівникам юридичних фірм у підвищенні їхньої конкурентоспроможності?

З погляду загального розуміння завдань юридичної компанії і викликів, які кидає сучасність, є певна група засобів, якими користувалися й користуються юрфірми і які є базовими для їхньої діяльності та просування бізнесу.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати