23 December 2020, 15:26

ТОП-20 успішних корпоративних юристів (на думку юрбізнесу)

Опубліковано в №24 (730)

Acino (Constantine Van Horne PhotographyDSC_3055 Ірина Головкова, керівник юридичного департаменту ТОВ «Асіно Україна» (група компаній Acino, Швейцарія)


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


— Що вже найближчим часом може змінитися в роботі інхаузів?

— Відповідь на це запитання залежить від того, як зміниться навколишнє середовище для компанії, в якій працює інхауз. В одному з роздумів, присвячених розбудові юридичного бізнесу, я прочитала дуже влучний вислів про те, що компанії, які досягають найбільших результатів, мають найрезультативніший юридичний департамент, що допомагає бізнесу розбудовувати правильну стратегію та досягати найкращих результатів. Бізнес, який зможе адаптуватися, буде вимагати швидких, професійних та проактивних рішень.

Швидкість. Вимога бізнесу до швидкості у вирішенні питань буде зберігатися. Інхауз має бути готовий до удосконалення процесів з використанням IT-технологій.

Професійність та проактивність. Усі рішення в успішних компаніях приймаються разом з усіма стейк-холдерами, які працюють над продуктом (сервісом) компанії та розуміють усі щабелі процесу від А до Я. Висока кваліфікація юриста-інхауза давно must have, а вміння побудувати відносини та вчасно дати якісну пораду — навичка, яку необхідно розвивати і в подальшому. Запорукою професійного успіху юридичного департаменту в нашій компанії є фантастична команда однодумців та професіоналів, з якими я можу сміливо йти хоч у вогонь, хоч у воду. А за порадами у таких спеціалізованих напрямах, як антитраст, M&A, а також захист персональних даних, ми будемо звертатися за додатковою експертизою до зовнішніх кваліфікованих радників.

федечко Дмитро Федечко, керівник юридичного відділу Louis Dreyfus Company Ukraine

— За якими критеріями та вимогами обираєте зовнішнього юридичного радника? Чи має значення ціна?

— Для нас базовим критерієм вибору юридичних радників є їх бездоганна репутація і доведена справами здатність досягати результатів, дотримуючись найвищих етичних стандартів. МиТоп 20 інхаузів звертаємо особливу увагу на те, які технологічні рішення чи ноу-хау дозволяють юридичний фірмі забезпечити високу якість послуг і при цьому перемагати у ціновій конкуренції.

Найбільш продуктивною є співпраця з тими компаніями, які самі добре усвідомлюють та втілюють свою стратегію, і при цьому наші плани співпадають та створюють синергію. Орієнтація саме на тривалу співпрацю заохочує юридичні фірми створювати оптимальний клієнтський сервіс та результат.

Якщо внутрішні процеси юридичної фірми організовані ефективно, логічно вважати, що ресурси інвестуються правильно, і клієнт отримує максимальну цінність за гроші, які вкладені в юридичні проєкти. Одним з аспектів ефективності юридичної фірми є наявність достатньої кількості фахівців, від партнерів до адміністративної команди, для того, щоб кожен займався тією роботою, яку знає і любить. Вмотивованість юристів і їх лояльність до своєї фірми у підсумку є їх умотивованістю та лояльністю до клієнтів, тому командний дух важливий для усіх.

Ідеальним варіантом є юридична фірма з високою репутацією та великими планами на майбутнє, у якій як одна команда працюють досвідчені та перспективні фахівці, впроваджуючи найефективніші технології, орієнтуючись на спільний результат. У свою чергу, ми працюємо над тим, щоб стати ідеальним клієнтом.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати