23 December 2020, 14:41

ТОП-10 успішних юристів-політиків / держслужбовців / суддів

Опубліковано в №24 (730)

завантаження Світлана Панаіотіді, заступниця міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


— Чи є натхнення у політиці? Підбиваючи підсумки 2020 р., які висновки можете зробити?

— У роботі мене підтримують думка про можливість змінювати світ, досягнення результату та люди, які мене оточують. Саме ж натхнення буде у того, хто займається улюбленою справою.

Попри всі складнощі, 2020 — для нас рік змін. Усе це не було б можливим без команди, яка є і опорою, і партнером у цьому, без перебільшень, «випробувальному» році. Серед наших досягнень: уперше в історії України проведений огляд оборонно-промислового комплексу; успішний запуск нових ринків оренди державного та комунального майна на ProZorro; продажі, понад 2,5 млрд рекордних надходжень до державного бюджету від малої приватизації; запуск ProZorro Market. Це безумовно позитивні зміни, які впливають на багато процесів у нашій державі і роблять її більш прозорою та передбачуваною. Тест на міцність пройдено. Рухаємося далі.

ліщина Іван Ліщина, заступник міністра юстиції України — уповноважений у справах Європейського суду з прав людини

— Які зміни у професійному світогляді відбулися в 2020 р.?

— Цей рік змінив людство і не міг не вплинути й на правничу професію. Пам'ятаю розгублення, якеТоп 10 політиків охопило мене з початком першого карантину, нерозуміння, як діяти далі, як вести справи, контролювати роботу двох департаментів дистанційно. Але очі бояться, а руки роблять. З'ясувалося, що можна дуже успішно працювати з дому. Іноді здається, що роботу через Зум і інші тімс навіть простіше організувати, ніж очно, якість продукту від переходу в онлайн не знижується, а навіть дещо підвищується, що засідання арбітражу відвідувати онлайн навіть цікавіше: можна не вдягати краватку (яку я ненавиджу), і якщо в тебе немає виступу, можна буквально сидіти з попкорном.

Дуже важко відсторонитись від поганих новин, які сипались цього року так, ніби хтось відкрив ящик Пандори, але тим цікавіші виклики. Наступний рік професійно має бути більш цікавим та насиченим: має відбутись засідання ЄСПЛ по Донбасу, має розпочатись ціла низка нових інвестиційних арбітражів проти України, нам буде потрібно продемонструвати виконання Україною кількох складних рішень ЄСПЛ. Але після 2020 р. здається, що вже немає нічого, що не можна було б здолати…

резніков Олексій Резніков, віце-прем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

— Підбиваючи підсумки 2020 р., які висновки можете зробити? Про що мрієте у наступному році?

— Незважаючи на виклики, на війну, пов'язану зі збройною агресією Російської Федерації, яка вже триває 7-й рік, на вій ну, пов'язану з пандемією коронавірусу, на війну, пов'язану з відповідними економічними змінами, що логічно є наслідком однієї і другої війни, українська нація та народ дуже сильні та потужні. У нашої країни є всі шанси бути найближчим часом однією з провідних держав Європи як мінімум. Ми точно на це заслуговуємо своїм розумом, працьовитістю і, головне, небайдужістю, вірою в свободу, справедливість та демократію. Ці чинники точно дадуть нам перевагу по відношенню до деяких наших сусідів, я в це вірю. Наступний рік я бачу роком миру, сподіваюся, що високосний рік з нами попрощається разом з його негараздами і смертями, і ми подолаємо одного і другого ящура.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати