29 March 2018, 10:56

Р-Репутація: заборонені методи в юридичному бізнесі

Опубліковано в №12-13 (614 -615)

Марина Слободніченко
Марина Слободніченко «Jurimex, ЮК» партнер

Кожна юридична компанія прагне займати передові позиції, мати позитивні відгуки про себе та своїх фахівців. Головною запорукою успіху будь-якої юридичної компанії є постійна робота над власним розвитком, професіоналізм, відданість справам, порядність у бізнесі. Юридичний бізнес не має ні секунди, щоб натиснути «STOP». Рухаючись уперед, не слід забувати про репутацію, адже зіпсувати її дуже легко. Заборонені методи в юридичному бізнесі існували, існують та завжди будуть існувати. Якщо ними нехтувати, то кар’єра, навіть найбільш висококваліфікованого спеціаліста, може закінчитися вже сьогодні, а компанія втратить свій статус на ринку. Працюють на репутацію роками, а втратити її можна за мить.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Я виділяю три основні заборонені методи в юридичному бізнесі:

Перевага іншому

Для юриста немає не важливих чи другорядних клієнтів. Кожен клієнт особливий, його справи у пріоритеті. Скасовувати зустріч з клієнтом, інформуючи його про існування іншої більш важливої справи щодо інших проектів – це помилка, яка може призвести до втрати клієнта. Це буде величезним мінусом для вашої репутації та репутації компанії.

Позаочі про інших

В Україні існують тисячі юридичних компаній. В більшості з них є свої недоліки, промахи у справах, поразки. Дискутувати про конкурента необхідно в нейтральній позиції: не хвалити та не критикувати. Адже хороша думка про іншу компанію – це безкоштовна реклама, а «виливання бруду» є ознакою не зовсім професійної поведінки. Краще залишити негативну думку при собі.

Порушення конфіденційності

Розповідати про справу або про клієнта – це не професіонально та неетично. Конфіденційність стосунків юриста і клієнта, дотримання професійної юридичної таємниці є фундаментальною традицією у світовій юридичній практиці. Там, де панує право, завіса конфіденційності не може бути піднятою.

1
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати