17 December 2013, 17:16

Основний тренд нинішнього року – захист, а не розвиток

Опубліковано в №51-52 (393-394)

Олексій Дорошенко
Олексій Дорошенко «PROXIMA, ЮК» Керуючий партнер

У 2013 році компанія PROXIMA продовжувала розвиватися насамперед у сфері нерухомості, будівництва, судової практики, досудового врегулювання та податкового права. За результатами 11 місяців 2013 року відносно попереднього року дохід компанії зріс на 70%. За підсумками року ми плануємо вийти на 2,5 млн грн доходу. Це невелика цифра, але, з огляду на чисельність юристів у компанії – п’ятеро осіб, це можна вважати прийнятним результатом. Крім того, структура клієнтів та їх чисельність дає можливість сподіватися на значний приріст у 2014 році.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Основний тренд нинішнього року – захист, а не розвиток. Це стосується всіх наших основних вищезгаданих практик. Змінюються способи ведення бізнесу, змінюються ринки наших клієнтів, тому постійно доводиться змінюватись і нам. Значне число клієнтів, починаючи з невеликого українського та міжнародного бізнесу і до великого бізнесу, дозволяє будувати надійну модель юридичної кампанії. На жаль, кількість іноземних клієнтів з Європи в нас зменшується, але водночас зростає чисельність компаній з російськими коренями.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати