27 August 2013, 15:10

Networking: пошук потрібних людей

Поняття. Принципи. Значення. Практичне використання

Опубліковано в №33-34 (375-376)

Як часто Ви замислюєтеся над тим, яке враження справляєте на потенційних клієнтів? Слід зауважити, що багато юристів не переймаються власним іміджем, оскільки вважають, що якість їхніх послуг мусить говорити сама за себе. А щодо клієнтоорієнтованості, то вона працює на кшталт «сарафанного радіо». У тому, що ж це за метод, розбиралася «Юридична газета».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 

Networking as it is

Мистецтво networking в нашій країні поки що не набуло значного поширення, але тим юристам, які працюють у міжнародних компаніях і отримують свої guide­lines від більш соціалізованих центральних офісів, відомо, що це таке.

Networking (англ. net – мережа і work – працювати) – це соціальна і професійна діяльність, спрямована на те, щоб за допомогою кола друзів і знайомих максимально швидко та ефективно вирішувати складні життєві завдання і бізнес­питання: знаходити клієнтів, наймати найкращих працівників, залучати інвесторів. При цьому в основі networking лежить вибудовування довірчих і довгострокових відносин з людьми та взаємодопомога, а не використання зв’язків у тому негативному аспекті, який сформувався в уяві наших співвітчизників ще за радянських часів.

Networking як наукова течія зародився у 70­х роках XX століття в Америці. Усе почалося з так званої теорії 6 рукостискань, яка говорить, що будь­які дві людини на Землі розділені в середньому лише п’ятьма рівнями спільних знайомих (і, відповідно, шістьма рівнями зв’язків).

Ця теорія була запропонована в 1969 році американськими психологами Стенлі Мілгремом і Джеффрі Треверсом. Висунута ними гіпотеза полягала в тому, що кожна людина на Землі опосередковано знайома з будь­яким іншим жителем планети через недовгий ланцюжок спільних знайомих.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати