04 травня 2016, 14:02

Відкрито конкурс на посади керівників бюро правової допомоги

Опубліковано в №18-19 (516-517)

В рамках розширення системи безоплатної правової допомоги, з 1 вересня по всій Україні розпочнуть працювати бюро правової допомоги. У зв’язку з цим, Міністерство юстиції запрошує юристів, зокрема молодих фахівців, взяти участь у конкурсі з відбору претендентів на посади керівників новостворених бюро. Про це йшлося під час брифінгу «Відкритий конкурс на посади керівників бюро правової допомоги: можливості для юристів».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


111111

Як було зазначено під час брифінгу, основними завданнями Бюро правової допомоги є: правопросвітництво у відповідних територіальних громадах; надання безоплатної первинної правової допомоги; забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги; здійснення представництва згідно з наказом відповідного місцевого центру про надання безоплатної вторинної правової допомоги суб'єктам відповідного права, визначеним п. 1, 2, 8-12 ч. 1 ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», працівниками відповідних структурних підрозділів місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції.

Серед основних вимог до претендентів:

- вища юридична освіта не нижче першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;

- вільне володіння українською мовою;

- доброчесність, толерантність;

- спроможність до усної та письмової ефективної комунікації;

- аналітичне мислення, спроможність швидко орієнтуватися і шукати необхідну інформацію;

- рівень досвідченого користувача персонального комп’ютера;

- стресостійкість.

Крім того, значною перевагою для претендентів стане підтверджений досвід волонтерської діяльності (участі) у діяльності громадських організаціях (ініціативних групах), які надають допомогу вразливим суспільним групам.

«Наша мета, щоб у цих бюро з’явилися ті люди, які абсолютно не схожі на типовий образ державного службовця. Наша ціль – це прийом у бюро на керівні посади молодих вмотивованих людей, які мають юридичну освіту бакалавра чи вище. Але найголовніше – у них має бути бажання працювати в новій системі юстиції, допомагати українцям та захищати право і справедливість», – підкреслює Міністр юстиції України Павло Петренко.

При цьому він відзначає, що для участі у конкурсі претендентам необхідно:

  • до 18:00 4.05.2016 р. заповнити заявку на веб-сайті www.legalaid-jobs.in.ua. Надіслані в інший спосіб та/або з порушенням встановленого строку заявки не розглядаються;
  • до 00:00 16.05.2016 р. пройти курс дистанційного навчання «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги». Зареєструватися на курсі дистанційного навчання зможуть ті претенденти, які отримають запрошення Координаційного центру з надання правової допомоги, надіслане на адресу електронної пошти, вказану в заявці.

«На сайті можна знайти відповідну заявку, де треба вказати свої персональні дані й інформацію про освіту та обрати 5 населених пунктів, де ви хотіли б працювати», – зауважив Міністр юстиції.

Плани амбітні…

Претенденти, які відповідають встановленим вимогам та пройшли курс дистанційного навчання, будуть запрошені на інтерв’ю шляхом надсилання регіональними центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомлення на адреси електронної пошти, вказані претендентами в заявках. Інтерв’ювання розпочнеться після 16.05.2016 р. Для проходження інтерв’ю необхідно буде прибути до приміщення відповідного регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та пред’явити паспорт громадянина України.

Прийняття на роботу здійснюватиметься директорами відповідних регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, відповідно до законодавства про працю України в межах повноважень та в порядку, що визначені Положенням про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 10.03.2015 р. №329/5, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 10.03.2015 р. за №266/26711.

За словами Павла Петренка, робота в бюро обіцяє бути не лише цікавою, а й не погано оплачуватиметься. Розмір заробітної плати буде вищим, ніж на державній службі й становитиме від 3,5 тис. грн до 4,5 тис. грн.

«Ми маємо амбітний план щодо підвищення цього рівня до 5 тис. грн. Хочу закликати всіх молодих юристів долучитися до конкурсу. Ви маєте можливість обрати будь-яке місце роботи по всій території України. Ви можете себе реалізувати та маєте прекрасний шанс скористатися соціальним ліфтом. Ми вас запрошуємо до нашої великої дружної сім’ї Міністерства юстиції», – резюмував Павло Петренко.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати