27 грудня 2018, 17:22

Підсумкова конференція другої сотні програми «Адвокат майбутнього»

«Адвокат Майбутнього»

22 грудня 2018 року у м. Києві відбулася підсумкова конференція учасників другої сотні Програми «Адвокат Майбутнього» під назвою «Захист прав людини у Конституційному суді». У 2018 р. Програма «Адвокат Майбутнього» реалізувалась Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки та проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що фінансується Урядом Канади та впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


GEX_2967

З вітальними словами до учасників звернулися Андрій Вишневський, керівник програми «Адвокат Майбутнього», Пітер Ярош, федеральний прокурор Міністерства юстиції США, радник з правових питань у Посольстві США в Україні, Андрій Стельмащук, Президент Асоціації правників України, та Вікторія Мітько, голова правління ГО «Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають БПД».

Серед гостей заходу також вітали експертів та експерток Програми «Адвокат Майбутнього» Володимира СущенкоОльгу ЖуковськуАндрія Костіна, Дмитра Кухнюка та Сергія Гончаренко, а також Іванну Ібрагімовукерівницю групи експертів проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», та Олександру Егерт, виконавчу директорку Асоціації правників України.

Як і кожен захід Програми, порядок денний був наповнений новими смислами. Цього разу увагу учасників привернули до нового і надзвичайно ефективного інструменту захисту прав людини – конституційної скарги. З надихаючою промовою на тему «Конституційна скарга — новий етап у розвитку механізму захисту прав людини» виступив голова Конституційного Суду України Станіслав Шевчук. Продовжив роботу конференції семінар на тему: «Конституція, демократія і конституційна скарга: природа, механізм  і практичні аспекти української моделі», який провів Олександр Водянніков, к.ю.н., національний радник з юридичних питань Координатора проектів ОБСЄ в Україні, член Ради з питань судової реформи і Конституційної Комісії.

GEX_2002

Довгоочікуваною частиною заходу стало урочисте вручення сертифікатів про проходження навчання у Програмі «Адвокат Майбутнього».

За рік учасники подолали чотири модулі, які охоплювати такі теми:

  • робота з клієнтом
  • взаємодія адвоката з судом та іншими учасниками процесу
  • комунікація в адвокатській спільноті
  • зв’язки з громадськістю та медіа; адвокація.

Протягом року разом з адвокатами другої сотні працювати тренерки та тренери: Ірина ГлущенковаВіталій КаськоТетяна Трощинська, Лариса Денисенко та Ярослав ЮрчишинСупроводжували процес експерти та експертки Програми — Дмитро КухнюкСергій ГончаренкоАндрій КостінЮлія ЛісоваОльга Жуковська та Володимир Сущенко. І кожен з них став ментором та радником для учасників Програми.

GEX_1945

Також учасники другої сотні за рік пройшли низку міжмодульних заходів з медіації та мистецтва поводження в судовому засіданні, навчалися аналізу на написанню юридичних текстів, пізнавали філософію права, зустрічалися на І Форумі адвокатів майбутнього, який зініціювали самі адвокати майбутнього, та на конференції, присвяченій етиці адвоката. Також 15 адвокатів майбутнього з першої та другої сотень завершити спеціальний тренінг для тренерів від Проекту «Доступна та якісна правова допомога» і вже протягом року провели низку тренінгів для адвокатів та співробітників системи БПД з розвитку навичок роботи із вразливими групами клієнтів системи БПД. А ще адвокати допомагали Благодійному фонду «Життєлюб», ходили в похід, поводили власні заходи, ділилися знаннями, мандрували, дружили та будували спільні плани.

Наразі триває прийом анкет на участь у третій сотні Програми «Адвокат Майбутнього». Деталі та умови участі можна довідатися за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати