25 червня 2013, 12:48

Перша міжнародна бізнес­конференція «ABS: Ukraine & Partners»

Результати обговорення та тенденції розвитку української економіки

Опубліковано в №26 (368)

Цього року уряд України ініціював проведення Першої міжнародної бізнес­конференції «ABC: Ukraine & Partners», яка відбулася 13–14 червня 2013 року за участі міністрів, відомих політиків і дипломатів з країн – партнерів України; лідерів провідних інвестиційних, фінансово­банківських, промислових, бізнес­структур і асоціацій; представників наукових кіл і засобів масової інформації.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Основними цілями заходу були:

– поліпшення інвестиційного клімату та ділового іміджу України;

– створення постійно діючого майданчика для діалогу влади з бізнесом та інвесторами;

– розвиток високого рівня партнерських зв’язків з іншими країнами Європи, СНД та світу;

– залучення інвестицій у провідні сфери і галузі економіки;

– презентація Державної програми активізації економіки на 2013–2014 роки. Сьогодні питання подальшого розвитку України як країни з унікальним геополітичним розташуванням і великим економічним потенціалом, привертає увагу як з боку Європейського Союзу, так і з боку СНД, Росії, Китаю та інших глобальних центрів світової економіки. Тож цей масштабний захід став важливим інструментом розвитку міжнародного економічного співробітництва України, ефективного пошуку ділових партнерів, активного залучення іноземних інвестицій в економіку країни, встановлення плідного діалогу між владою і бізнесом, презентації економічного потенціалу України. Як зазначили учасники в ході конференції, кількість інвесторів у вітчизняний АПК може збільшитися. Проте для цього потрібно спростити системи відведення земельних ділянок для інвестиційних проектів і запровадити довгострокову оренду земель сільгосппризначення. Зробивши це, бізнес почуватиметься впевненіше і не боятиметься вкладати кошти в сільське господарство. Про це під час панелі «Інвестиції в аграрну галузь України. Нагодуємо світ разом!» повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Щодо сфери земельних відносин, то тут стратегічно важливо зацікавити інвесторів, запровадити спрощену систему відведення земельних ділянок для інвестиційних проектів і запровадити довгострокову оренду земель сільгосппризначення», – зазначив міністр.

 

Державний банк розвитку дозволить модернізувати виробництво в Україні

Одним з основних інструментів реалізації Програми активізації розвитку економіки на 2013–2014 роки стане Державний банк розвитку. Про це повідомив Перший віце­прем’єр­міністр України Сергій Арбузов, представляючи Програму в рамках Першої міжнародної бізнес­конференції «ABC: Ukraine & Partners».

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати