02 квітня 2013, 15:09

Обговорення третейського судочинства

Відбувся круглий стіл на тему «Третейський розгляд – процесуальні аспекти, практика приведення до виконання рішень третейських судів та міжнародних арбітражів»

Опубліковано в №14 (356)

Олена Перепелинська
Олена Перепелинська партнер, голова арбітражної практики INTEGRITES, президент Української Арбітражної Асоціації

6 березня 2013 року в приміщенні Київського регіонального центру Національної академії правових наук України у м. Києві відбувся круглий стіл на тему «Третейський розгляд – процесуальні аспекти, практика приведення до виконання рішень третейських судів та міжнародних арбітражів». Організаторами заходу виступили Третейська палата України, Українська Арбітражна Асоціація, Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва НАПрН України та МКАС при ТПП України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У роботі круглого столу взяли участь понад п’ятдесят учасників, включаючи голів третейських судів та МКАС при ТПП України, арбітрів та третейських суддів, суддів державних судів, у тому числі Верховного Суду України, Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ, Вищого господарського суду України, представники профільних асоціацій, а також юристи, адвокати та науковці.

У ході засідання учасники обговорили процесуальні аспекти третейського розгляду – від формування складу суду до винесення рішення, практику скасування рішень третейських судів та міжнародного арбітражу, застосування норм щодо визначення компетенції третейських судів та міжнародних арбітражів, порушень процедури, а також практику виконання рішень третейських судів та міжнародних арбітражів.

Першу секцію круглого столу відкрив пан Притика Д.М., головний науковий співробітник Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва НАПрН України, доктор юридичних наук, академік НАПрН України, який розповів про історію прийняття Закону України «Про третейські суди», а також змін до нього. Пан Притика розповів також про взаємопов’язаність норм законів України «Про третейські суди» та «Про міжнародний комерційний арбітраж» з положеннями Типового закону ЮНСІТРАЛ «Про міжнародний торговельний арбітраж».

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати