08 жовтня 2013, 16:50

Конгрес Міжнародної ліги конкурентного права (LIDC) 2013

У Києві зібралися провідні спеціалісти у сфері конкуренції та ІР з усього світу

Опубліковано в №41 (383)

Прес­-служба АО Arzinger

З 19 по 22 вересня 2013 року в Києві вперше проходив щорічний Конгрес Міжнародної ліги конкурентного права – LIDC (Швейцарія), який зібрав понад 100 учасників з усього світу (Бразилія, Японія, США, Європа, Австралія, СНД), серед яких авторитетні вчені, провідні практикуючі експерти в галузі конкурентного права та інтелектуальної власності, представники європейських та українських антимонопольних відомств.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Міжнародна ліга конкурентного права (LIDC) є об’єднанням професіоналів, створеним з метою вивчення конкурентного права, права інтелектуальної власності, а також проявів недобросовісної конкуренції. Щорічний Конгрес LIDC проводиться вже понад 20 років і є однією з найбільших міжнародних подій у сфері конкурентного права та інтелектуальної власності, за підсумками якої приймаються резолюції з можливими рішеннями розглянутих проблемних питань та рекомендаціями для державних органів.

Цього року приймаючою стороною Конгресу в Києві виступила Асоціація протидії недобросовісній конкуренції – АПНК (Україна), офіційний представник LIDC в Україні. Спонсорську підтримку Конгресу надали юридичні компанії – Asters та Arzinger, що активно працюють і практикують у сферах антимонопольного права та інтелектуальної власності.

«Асоціації протидії недобросовісній конкуренції як офіційному представнику LIDC в Україні випала величезна честь проводити в Україні такий масштабний і важливий захід, одну з найбільших подій у сфері конкурентного права та інтелектуальної власності. Особливо ми пишаємося тим, що за понад 20­річну історію Конгрес уперше проходив за межами Європейського Союзу і саме в Україні, що ще більше підкреслює важливість цієї події для України в рамках налагодження міжнародних відносин, позиціонування нашої країни на світовій арені як країни, що поважає і розвиває конкурентні відносини в бізнесі та суспільстві», – коментує Сергій Шкляр, к.ю.н., президент АПНК в Україні.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати