19 квітня 2024, 17:13

Знущання над мешканцями Іванівки на Чернігівщині: засуджено російських військових

Пресслужба Офісу Генпрокурора

Визнано винними двох російських військовослужбовців за фактом порушення законів та звичаїв війни. Вироком Чернігівського районного суду їх засуджено до 12 років позбавлення волі, повідомила пресслужба Офісу Генпрокурора.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Офіс Генпрокурора: Стягнуто майже мільярд гривень активів експрезидента АТ "Мотор Січ" та його спільника".

Прокурори в суді довели, що 6 березня 2022 року обвинувачені зайшли на територію приватного господарства в с. Іванівка Чернігівського району, де в будинку перебували місцеві мешканці.

"Один із військових рф почав проводити обшук. А інший в цей час, щоб залякати людей та попередити їх можливий опір, почав хаотично стріляти з автоматичної зброї по будинку. Також він розстріляв автомобіль власників будинку. Дружину господаря окупанти утримували в погребі й погрожували, що розстріляють дітей"– ідеться в повідомленні.

Спеціальне досудове розслідування здійснювалося слідчим відділом Управління СБУ в Чернігівській області. Наразі вирок не набрав законної сили.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати