07 жовтня 2020, 13:38

Жодних підстав для перенесення місцевих виборів на сьогодні немає, - Разумков

Інформаційне управління апарату ВРУ

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков в ефірі телеканалу наголосив, що перенесення місцевих виборів неможливе.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Розроблено посібник для суддів "Місцеві вибори 2020"

Про це повідомляє Інформаційне управління апарату ВРУ.

«Перенесення місцевих виборів у моєму розумінні, як Голови Верховної Ради України, неможливе, бо законних підстав для зміни часу проведення виборів немає», - пояснив він.

«Вибори мають відбутися «за будь-якої погоди» 25 жовтня 2020 року, як це й заплановано, бо всі процеси запущені», - наголосив Дмитро Разумков.  

Голова Верховної Ради зазначив, що єдиним винятком може стати Указ Президента України про введення надзвичайного або воєнного стану після рішення РНБО.

«Наступним кроком Верховна Рада або схвалює, або не схвалює таку пропозицію щодо перенесення виборів. Сподіваємося, підстав для цього не буде», - наголосив політик. За його словами, станом на зараз таких ініціатив до Верховної Ради не надходило. 

Дмитро Разумков, відповідаючи на запитання журналістів, наголосив, що введення надзвичайного стану може бути лише на 30 або 60 днів, і вибори може бути відтерміновано на цей час. «Відмінити проведення виборів немає об’єктивної можливості, оскільки це норма Конституції», - підкреслив Голова Парламенту і наголосив, що треба робити так, щоб була можливість провести вибори на всій території держави.  

Нагадаємо, ВРУ не визнає легітимність місцевих виборів в АР Крим.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати