27 червня 2022, 17:50

Завершено розслідування щодо Януковича та ексзаступника Міністра юстиції через захоплення державної влади у 2010 році

Пресслужба ДБР

Працівники ДБР завершили досудове розслідування за фактом захоплення державної влади у 2010 році Віктором Януковичем та у пособництві цим діям колишнім заступником Міністра юстиції України (ч. 1 ст. 109 та ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 109 КК України).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Розгін студентів на Майдані: суд дозволив спецрозслідування щодо екс-заступника секретаря РНБО Сівковича"

Слідством встановлено, що у вересні - жовтні 2010 року Віктор Янукович та заступник Міністра юстиції України у неконституційний спосіб повернули в дію Конституцію України від 28 червня 1996 року, що призвело до незаконного збільшення владних повноважень колишнього Президента України.

У зв’язку з тривалим переховуванням колишніх високопосадовців від органів слідства та суду, досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось за спеціальною (заочною) процедурою.

Наразі стороні захисту надано доступ до матеріалів досудового розслідування, після ознайомлення з якими, обвинувальний акт буде направлено до суду. Де вирішуватиметься питання про можливість розгляду справи за відсутності обвинувачених.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснювали прокурори Офісу Генерального прокурора.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати