23 жовтня 2021, 15:55

Затверджено нормативну базу для запуску системи агрострахування з державною підтримкою

Пресслужба НБУ

Національний банк України зробив перший крок для запуску системи агрострахування. Так, регулятор затвердив вимоги для допуску страховиків до діяльності зі страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Реформувавання Держспецзв'язку почнеться у січні 2022 року"

Про це повідомляє пресслужба НБУ. 

Нагадаємо, результатом співпраці Національного банку, Міністерства  аграрної політики та продовольства України, учасників аграрного і страхового ринків став Закон України “Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою”. Документом, зокрема, суттєво оновлено підходи до системи агрострахування з державною підтримкою.

Оновлені підходи до агрострахування з державною підтримкою є частиною системи підтримки аграріїв, що складається з кредитування, страхування, відшкодування втрат від пошкодження посівів сільськогосподарських культур унаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, сприяння розвитку тваринництва та перероблення сільськогосподарської продукції.

Реалізація положень Закону України "Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою" передбачає низку спільних заходів з розроблення та прийняття Національним банком та Міністерством  аграрної політики та продовольства України актів, спрямованих на запуск системи агрострахування. Вимоги для допуску страховиків до діяльності зі страхування аграрної продукції з державною підтримкою затверджено. Водночас наближається до завершення процес розроблення порядку та умов надання державної підтримки страхування сільськогосподарської продукції, граничних розмірів страхових тарифів і стандартизованих страхових продуктів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати