17 січня 2020, 15:09

Затверджено методологію оцінювання досвіду кандидатів на посади члена ВККС

Прес-служба ВРП

На офіційному веб-сайті Вищої ради правосуддя оприлюднено текст рішення ВРП № 55/0/15-20, ухваленого 14 січня 2020 року, про затвердження Методології оцінювання професійного досвіду кандидатів на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРП продовжила строк для формування конкурсної комісії для проведення конкурсу до ВККС".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Як нагадав під час засідання Вищої ради правосуддя доповідач – Голова ВРП Андрій Овсієнко, 10 грудня 2019 року Вищою радою правосуддя затверджено Положення про проведення конкурсу на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (рішення № 3407/0/15-19).

Відповідно до пункту 1.3 цього Положення відбір кандидата на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України здійснюється відповідно до визначених Законом вимог до члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, за критерієм професійної компетентності, що включає професійний досвід, знання і володіння державною мовою, а також за моральними і діловими якостями, необхідними для виконання обов’язків члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

За критерієм професійного досвіду конкурсна комісія оцінює стаж професійної діяльності особи у сфері права, враховуючи, зокрема, такі показники: стаж здійснення правосуддя суддею; стаж адвокатської, наукової та викладацької діяльності; участь у законопроектній роботі, наявність наукових публікацій у сфері права; наявність наукового ступеня, вченого звання та професійних здобутків.

Проект Методології оцінювання професійного досвіду кандидатів на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України розроблений Національною школою суддів України та надісланий до Вищої ради правосуддя.  

Під час засідання Вища рада правосуддя затвердила Методологію оцінювання професійного досвіду кандидатів на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Методологією визначено, що оцінювання професійного досвіду кандидатів на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України полягає у визначенні конкурсною комісією стажу професійної діяльності особи у сфері права за такими показниками: стаж здійснення правосуддя суддею; стаж адвокатської, наукової та викладацької діяльності; участь у законопроектній роботі, наявність наукових публікацій у сфері права; наявність наукового ступеня, вченого звання та професійних здобутків.

Конкурсна комісія здійснює оцінювання професійного досвіду кандидатів на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України за результатами дослідження документів та інформації, наданої кандидатом та/або іншими особами відповідно до законодавства України.

Методологія містить перелік показників для оцінювання професійного досвіду кандидатів на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Документ встановлює шкалювання показників та визначення результатів оцінювання професійного досвіду кандидатів та визначає, що максимальний бал за професійний досвід кандидата становить 10 балів, мінімальний бал – 0 балів.

Повний текст рішення Вищої ради правосуддя № 55/0/15-20 від 14 січня 2020 року «Про затвердження Методології оцінювання професійного досвіду кандидатів на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України» можете ознайомитися за посиланням.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати