22 червня 2022, 18:06

Зареєстровані безробітні залучатимуться до суспільно корисних робіт, - Денис Шмигаль

Урядовий портал

Уряд України запускає реформу сфери зайнятості, згідно з якою офіційно зареєстровані безробітні, які протягом 30 днів не працевлаштовані, залучатимуться до суспільно корисних робіт.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Держава надасть українцям безповоротні гранти до 250 тис. грн на новий бізнес в межах програми «єРобота»

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Уряд запускає реформу усієї сфери зайнятості. В умовах повномасштабної війни нам потрібно мобілізувати всі можливі ресурси для перемоги над російськими окупантами. Це стосується організації роботи в тилу. Уряд сьогодні затвердить документ, який передбачає, що офіційно зареєстровані безробітні, які протягом 30 днів не працевлаштовані, залучатимуться до суспільно корисних робіт. Що саме потрібно робити в кожному конкретному регіоні, визначатиме місцева влада", - зазначив Шмигаль на засіданні уряду.

Робота буде оплачуваною: держава платитиме таким громадянам зарплату у розмірі мінімальної.

"Звісно, ця праця оплачуватиметься. Держава платитиме кожному залученому до суспільно корисних робіт зарплату у розмірі мінімальної. Ми фактично усуваємо можливість, коли люди могли отримувати гроші від держави і відмовлятися від запропонованої роботи. В умовах воєнного часу держава не має для цього ресурсів. Усі мають або воювати і захищати Батьківщину, або працювати на перемогу і для фронту", - наголосив прем'єр.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати