14 травня 2020, 12:27

Запитати НБУ про ліцензування відтепер можна онлайн

Прес-служба НБУ

Національний банк України надає можливість дистанційно звертатися з питаннями щодо ліцензування.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НБУ оприлюднив підходи до майбутнього регулювання ринку ломбардів".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Зазначається, що на вебсайті Національного банку з'явилася спеціальна форма “Запитати про ліцензування”. Якщо ви маєте запитання про пакет документів для отримання ліцензії, про статус вже поданого пакета документів, хочете уточнити підходи регулятора або маєте пропозиції, звертайтеся онлайн. Це зекономить вам час і пришвидшить отримання відповіді на своє запитання.

Так, у зверненні вам потрібно вказати:

  • інформацію про Вас або Ваших представників (за наявності): прізвище, ім’я, по батькові/найменування, резидентність (для нерезидентів України), місце реєстрації чи місцезнаходження, контактний номер телефону та адресу електронної пошти;
  • перелік питань;
  • обґрунтування потреби в обговоренні;
  • процес, якого стосується звернення. Наприклад, істотна участь у банку, видача ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків тощо;
  • іншу інформацію, яку Ви вважаєте за необхідне додати.

До звернення потрібно додати скановані копії документів стосовно питання та документи, що підтверджують повноваження представників.

У НБУ рекомендують також переглянути інформацію про здійснення комунікації у відповідній графі форми звернення.

Зазначається, що розглянувши ваше звернення, представники Департаменту ліцензування зв’яжуться з Вами. Якщо для отримання відповідей на звернення необхідною буде зустріч, представники Нацбанку повідомлять Вам про це, узгодивши дату, час та місце проведення. 

Комунікації із заявниками відбуваються безоплатно в усній формі під час зустрічей в робочий час у приміщеннях Національного банку або через відеоконференцію.

Інформація, озвучена представниками НБУ під час зустрічі, є виключно довідковою інформацією. Вона може бути використана заявником за його бажанням та на власний розсуд. Такі зустрічі не впливають на результати розгляду Національним банком документів, поданих заявником. 

Нагадаємо, інфляція у квітні сповільнилася до 2,1%.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати