05 квітня 2024, 13:55

Захисники та захисниці в Києві можуть отримати часткову компенсацію за придбане авто: деталі

Пресслужба КМДА

У 2023 році в Києві розпочали виплату часткової компенсації за придбаний легковий автомобіль для військових, які отримали інвалідність через повну чи часткову втрату кінцівки після 24 лютого 2022 року. Про це повідомила пресслужба КМДА.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Омбудсман: Держава має забезпечувати належний рівень соцгарантій для УБД та сімей воїнів".

Компенсація передбачена міською цільовою програмою "Підтримка киян – Захисників та Захисниць України" і надається після купівлі авто.

"Міська цільова програма "Підтримка киян – Захисників та Захисниць України" спрямована на соціальний захист і підтримку як наших ветеранів, так і членів їхніх сімей, родин загиблих і полонених Захисників і Захисниць. Серед іншого, ми передбачили надання й матеріальної допомоги на часткову компенсацію за придбаний легковий автомобіль військовим, які отримали інвалідність І та ІІ групи через ампутацію кінцівки або її частини після 24 лютого 2022 року. Важливо, що компенсація надається на купівлю нового автомобіля, таким чином ми забезпечуємо прозорість процесу. Вартість машини не регламентована, утім сума компенсації складає 180 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. На сьогодні це 545 040 гривень", – зазначила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда.

Під час подання заяви на компенсацію та безпосереднього отримання матеріальної допомоги заявник повинен бути зареєстрований у Києві.

Ознайомитись із Порядком виплати допомоги та переліком необхідних документів можна на сайті Департаменту соціальної та ветеранської політики КМДА.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати