01 квітня 2015, 16:18

За Стоєцького внесли заставу, а Бочковський подає апеляцію

Укрінформ

За екс-заступника голови Державної служби надзвичайних ситуацій Василя Стоєцького внесли заставу. Про це повідомив адвокат підозрюваного Ігор Зосімович, передає Укрінформ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"За Стоєцького внесли заставу, але хто саме, я не можу сказати. Очевидно, гроші внесли його рідні. Поки що він перебуває під вартою", - сказав він.

Тим часом, захист екс-керівника Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського подав апеляцію на рішення Печерського райсуду про утримання його під вартою протягом двох місяців, а також про завеликий розмір застави, повідомив адвокат підозрюваного Ігор Федоренко.

Нагадаємо, в  ході засідання Кабміну 25 березня було затримано вище керівництво ДСНС, зокрема керівника служби Сергія Бочковського і його першого заступника Василя Стоєцького. Обидвох Печерський райсуд Києва заарештував на два місяці, призначивши заставу по 1 млн 182 тис. грн.

Пізніше народний депутат, член колегії МВС Антон Геращенко оприлюднив корупційну схему , за якою начальник ДСНС Бочковський і його заступник виводили гроші в зарубіжні банки. За словами Геращенка, фірми, що постачають паливо для потреб ДержНС, змусили підписати контракт на оплату консалтингових послуг з офшорною компанією «Fevrier.inc». Далі вона перераховувала частину коштів на іншу офшорку - «Apply Generation A.G.», а та, своєю чергою, відкрила в Банку Кіпру персональні рахунки на імена Бочковського і Стоєцького.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати