02 березня 2023, 13:36

За результатами кампанії "податкової амністії" громадяни задекларували активів на 8,8 млрд грн

Пресслужба Міністерства фінансів України

Повномасштабне вторгнення рф внесло свої корективи в процес добровільного декларування. Верховна Рада України в серпні 2022 року підтримала зміни до Податкового кодексу України, якими, в тому числі продовжено процедуру одноразового добровільного декларування до 1 березня 2023 року. Про це повідомила пресслужба Міністерства фінансів України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Підсумки податкової амністії: чи варто довіряти державі?".

За даними ДПС, станом на 1 березня 2023 року з початку кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб задекларовано 8,8 млрд гривень. Сума задекларованого до сплати збору склала 547,5  млн гривень.

У міністерстві повідомили, що станом на 1 березня 2023 року з початку дії податкової амністії до державного бюджету надійшло 325,9 млн грн одноразового збору, з яких 235 млн – в умовах воєнного стану. Водночас усі кошти, що надійшли в цей період, дозволили частково профінансувати обороноздатність країни та пріоритетні соціальні видатки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати