07 грудня 2022, 10:05

За репост публікації, що прославляє армію окупантів, чоловіка позбавили волі на 3 роки

Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду

Бердичівський міськрайонний суд розглянув обвинувальний акт щодо мешканця Бердичева, громадянина росії, якого обвинувачено за ч. 2 ст. 436-2 Кримінального кодексу України. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Суд передав в управління АРМА два підприємства на Івано-Франківщині, що належать росіянам"

Про це повідомляє пресслужба Бердичівського міськрайонного суду.

У березні 2022 року обвинувачений у забороненій в Україні соціальній мережі, діючи умисно, в умовах воєнного стану, з мотивів підтримки інформаційних впливів держави-агресорки на шкоду інформаційній безпеці України, ознайомився, вподобав, а потім поширив у себе на сторінці публікацію, у якій міститься глорифікація осіб, які здійснювали збройну агресію рф проти України, розпочату у 2014 році. 

Громадянин Ц. свою вину у кримінальному правопорушенні визнав, щиро покаявся та уклав з прокурором угоду про визнання винуватості. Суд угоду затвердив, визнав пенсіонера винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 436-2 КК України та призначив покарання, узгоджене сторонами, у вигляді позбавлення волі на строк три роки без конфіскації майна з випробувальним терміном півтора року. Ноутбук, на якому пенсіонер скоїв правопорушення, суд ухвалив конфіскувати.

Вирок може бути оскаржений в апеляційній інстанції упродовж місяця.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати