16 серпня 2022, 13:18

За ініціативи БЕБ до АРМА передано глинозем вартістю понад 80 млн грн

Пресслужба БЕБ

Відповідно до ухвали суду, понад 6000 тонн глинозему передано в управління Національному агентству з розшуку та менеджменту активів (АРМА). Орієнтовна вартість глинозему становить понад 80 млн грн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Арештовано корпоративні права на 2,3 млрд грн. та 35 об’єктів нерухомості підприємства, яке пов’язано з рф"

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

У межах досудового розслідування співробітники БЕБ встановили, що фактичними власниками глинозему є компанії пов’язані з росією. На 90 вагонів з понад 6000 тонн глинозему, що прямував до однієї з російських компаній, було накладено арешт. Товарно-матеріальні цінності, вагони та глинозем, було визнано речовими доказами.

Головний підрозділ детективів Бюро економічної безпеки України, за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора, здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків).

БЕБ встановлено, що група осіб, за попередньою змовою зі службовими особами підприємств-нерезидентів російської федерації та республіки білорусь, протягом 2020-2022 років, використовуючи залізничні рухомі склади, здійснювали реалізацію товарно-матеріальних цінностей на території України без відповідного відображення у податковій звітності. Таким чином компанії умисно ухилились від сплати податків, зборів та обов’язкових платежів в особливо великих розмірах.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати