04 жовтня 2021, 13:59

З початку року в Києві зафіксовано понад 17 тис. звернень стосовно домашнього насильства

Пресслужба Київради

З початку року до поліції Києва надійшло 13 964 звернення стосовно домашнього насильства. До міського Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству звернулися 3250 постраждалих.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ЄСПЛ: коли подвійне покарання за домашнє насильство не є подвійним"

Про це повідомляє пресслужба Київради..

«Всього ж у місті з початку року зафіксовано 17214 звернень стосовно домашнього та гендерно зумовленого насильства. За вересень поліція зафіксувала 1545 випадків, а до «Телефону довіри» Центру гендерної рівності надійшло 331 звернення. Також з початку року послугами наших кімнат кризового реагування скористалася 161 особа (4 чоловіків, 85 жінок та 72 дитини). У міському притулку за цей же період перебували 32 особи», – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Заступниця голови КМДА також нагадала, що зараз місто продовжує розбудову мережі закладів, які покликані допомогти постраждалим від домашнього насильства. Зокрема, ведуться роботи зі створення нового міського Притулку та розпочато ремонт у приміщенні, де з’явиться новий Денний центр, який працюватиме як структурний підрозділ міського Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству.

Якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся телефоном на муніципальну гарячу лінію «Телефон довіри» за номером: 15-00 зі стаціонарного або 044-272-15-00 із мобільного. Також можна звернутися особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству (вул. Іллєнка, 20). Працівники центру нададуть усю необхідну інформацію та допомогу. Також, якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся до поліції за номером: 102.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати