22 липня 2015, 15:24

Юристи FCLEX відстояли в суді права ТОВ "Призма-Бета" щодо ТРЦ "Sky Mall"

ЮФ FCLEX

Юристи ЮФ FCLEX 9 липня 2015 р. успішно захистили у Київському апеляційному господарському суді права ТОВ «Призма Бета» на багаторівневий паркінг одного з найбільших торгово-розважальних центрів України – «Sky Mall».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Причиною спору стало незаконне відчуження паркінгу компанією-забудовником ТОВ «Дніпровська пристань» на користь компанії «Стілф» всупереч тому, що права на цей об’єкт належали інвестору – ТОВ «Призма-Бета» - за відповідним інвестиційним договором.

У зв’язку з цим, у 2014 році ТОВ «Призма Бета» звернулася до суду з позовом про визнання недійсним договору купівлі-продажу паркінгу та визнання права власності на нього. Незважаючи на обґрунтованість позиції позивача, наприкінці вересня 2014 року Київський апеляційний господарський суд, а згодом і Вищий господарський суд України прийняли рішення не на користь ТОВ «Призма-Бета».

Проте юристи FCLEX домоглися перегляду Постанови Київського апеляційного господарського суду від 30 вересня 2014 року за нововиявленими обставинами, скасування цієї постанови та залишення в силі Рішення Господарського суду міста Києва від 20 червня 2014 року, яким визнано, що відчуження паркінгу ТРЦ «Sky Mall» відбулося незаконно, а право власності на нього належить ТОВ «Призма-Бета».

Інтереси клієнта в суді представляли партнер FCLEX Олег Маліневський та юрист Андрій Іванів.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати