24 березня 2023, 12:03

Юлія Свириденко: Україна може гарантувати високий рівень проведення EXPO 2030

Пресслужба Мінекономіки України

Навіть попри війну, Україна готова розпочати підготовку та провести Всесвітню виставку EXPO 2030 в Одесі. Про це розповіла перший віцепрем'єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко, повідомила пресслужба Мінекономіки України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінфін відновлює середньострокове бюджетне планування".

"Україна сьогодні – це не лише війна та революція. Йдеться про майбутнє. Це можливість представити синергію українських технологій та мультикультуралізму. Це шанс зробити нашу країну одним із провідних виставкових майданчиків Східної Європи", – запевнила Юлія Свириденко.

За її словами, EXPO – це подія, яка надзвичайно позитивно впливає на імідж країни-господаря та дає потужний економічний ефект. Наразі всі гілки влади та законодавчої влади докладають усіх зусиль, щоб забезпечити повне представництво та перемогу України на виборах.

"Україна – країна можливостей і величезного потенціалу, яка стала відкриттям для світу як сильна нація та держава. Навіть під час війни українська держава та інституції продемонстрували здатність підтримувати ефективні роботу та управління, не тільки узгоджувати суспільні потреби, а й розвиватися. Тому Україна може гарантувати високий рівень ЕХРО 2030", – наголосила Свириденко.

Як зазначається, проведення EXPO 2030 в Одесі вже підтримала прем’єр-міністр Італії Джорджіа Мелоні, яка зазначила, що це дасть надзвичайний сигнал для Європи, а саме віру в те, що в Україні все буде добре.

Довідково

Разом з Одесою за право приймати ЕКСПО-2030 змагаються Рим (Італійська Республіка), Ер-Ріяд (Королівство Саудівської Аравії) та Пусан (Республіка Корея). Завдяки урядовій та дипломатичній роботі України росія, яка теж претендувала на проведення виставки, відкликала свою заявку.

За умовою виставки можуть відбуватися в одному регіоні світу не частіше ніж один раз на 15 років. Як зазначається, це значно посилює позиції України серед конкурентів, адже у 2015 році виставку проводили в Італії (Мілан), у 2020-му – в Дубаї (ОАЕ), у 2025 році вона відбудеться в Осаці (Японія).

Рішення, яке визначить переможця, буде ухвалено на 173 Генеральній асамблеї МБВ в листопаді 2023 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати