08 грудня 2021, 14:16

YouTube запускає в Україні Shorts Fund: автори відео зможуть монетизувати свій контент

Пресслужба Мінцифри

Україна приєдналася до країн-учасниць програми Фонду YouTube Shorts. З грудня українські контент-мейкери зможуть отримати фінансування за короткі відео, які стануть популярними в соціальній мережі. Це ще одна можливість для авторів та артистів монетизувати свій контент. 

Читайте також: "На порталі Дія.Бізнес з’явився розділ про можливості для розвитку власної справи у сфері земельних відносин"

Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.

На початку осені Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров зустрівся з топменеджментом Google у Вашингтоні. Одним із питань, яке обговорили на зустрічі, було включення України в програму Фонду YouTube Shorts. 

YouTube заохочує авторів оригінальних коротких відео, виплачуючи їм бонуси з Фонду YouTube Shorts. 

Щоб взяти участь у програмі автори мають:

  •  За останні 180 днів завантажити на свій канал хоча б одне коротке відео, яке відповідає вимогам.
  •  Дотримуватися правил спільноти YouTube, вимог щодо авторського права та правил щодо монетизації.
  •  Відео має бути без водяних знаків чи логотипів сторонніх соціальних мереж. Крім того, на каналі має бути лише оригінальний контент.
  •  Бути старшими за 18 років, або, у разі якщо авторам від 13 до 17 років, їх батьки або опікуни повинні прийняти умови отримання бонусу від імені учасника та за необхідності налаштувати обліковий запис AdSense для виплат.

Суми виплат залежатимуть від загальної ефективності каналу та активності аудиторії. YouTube планує розширити програму ще на більшу кількість країн у найближчі місяці.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати