26 серпня 2020, 16:59

Степанов: температурний скринінг та санітайзери – обов’язкові вимоги до навчального процесу

прес-служба МОЗ

1 вересня починається навчальний рік у всіх школах України, за винятком шкіл у регіонах з червоним рівнем епідеміологічної небезпеки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 жовтня".

Про це сьогодні повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, зазначає прес-служба МОЗ.

"Навчання у школах, розташованих у регіонах з "червоним" рівнем епідемічної небезпеки, неможливе. У регіонах з "помаранчевим", "жовтим" та "зеленим" рівнями навчання проходитиме згідно з правилами навчального процесу у школі під час карантину", - заявив Максим Степанов.

Зазначається, що відповідно до рекомендацій МОЗ, у школах обов'язковими є температурний скринінг для вчителів, використання антисептиків на вході, ретельне миття рук усіх учасників навчального процесу після кожного уроку. У регіонах з "помаранчевим" рівнем епідемічної небезпеки вчителям рекомендовано носити захисні щитки. Також МОЗ радить мінімізувати пересування учнів між кабінетами.

"За оновленими рекомендаціями МОЗ щодо навчального процесу в школах, дітям початкових класів не треба носити маски. Якщо в дитини виявили симптоми ГРВІ або коронавірусної хвороби, її слід відвести в окреме приміщення, надіти маску, повідомити батьків про симптоми, при потребі викликати «швидку» або мобільну бригаду, щоб провести тестування. Після цього дитина має перебувати або на самоізоляції, або в лікарні, якщо випадок середньої важкості", - додав Міністр Максим Степанов.

За словами очільника МОЗ, при підтвердженні в дитини COVID-19 весь клас має піти на самоізоляцію - таке рішення приймає епідеміолог.

Оновлені протиепідемічні норми для закладів освіти викладено у Постанові Головного санітарного лікаря України "Про затвердження протиепідемічник заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)", з якою можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, МОЗ оновить заходи безпеки для школярів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати