25 квітня 2023, 14:55

Які документи необхідно подати для взяття на облік інвестора (оператора) і угоди про розподіл продукції?

Пресслужба Головного управління ДПС у м. Києві

Головне управління ДПС у м. Києві зазначило, що для взяття на облік (реєстрації) інвестора (оператора) і угоди про розподіл продукції як платника податків інвестор (оператор) зобов’язаний протягом 10-и календарних днів після реєстрації угоди або після набрання нею чинності подати до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням (основним місцем обліку) такі документи:

  • заяву за формою № 1-ОПП;
  • копію зареєстрованої угоди про розподіл продукції;
  • копію свідоцтва про державну реєстрацію угоди про розподіл продукції.

Читайте також: "Затверджено консолідовану фінансову звітність НБУ за 2022 рік та розподіл прибутку".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Якщо багатостороння угода про розподіл продукції передбачає можливість реєстрації не лише оператора, але й інвесторів як платників податку на додану вартість за угодою, то податкові номери інвесторам за такою угодою надаються контролюючими органами за основним місцем обліку інвесторів на підставі отриманого від оператора рішення про реєстрацію всіх інвесторів як платників податку на додану вартість за угодою про розподіл продукції (п. 4.5 розд. IV Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09 грудня 2011 року № 1588 зі змінами та доповненнями).       

Інвестору (оператору) після взяття на облік угоди про розподіл продукції контролюючим органом видається (надсилається) Свідоцтво про реєстрацію інвестора та угоди про розподіл продукції як платника податків за формою № 4-УРП (додаток 3 до Порядку № 1588) (п. 3.11 розд. III Порядку № 1588).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати