30 березня 2023, 10:01

Як пройшла Всеукраїнська правнича школа «White Сollar Сrime: The art of defense»


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Рада молодих юристів України спільно з АО "Овчаров та партнери" та Європейським університетом наприкінці березня провели Всеукраїнську правничу школу «White Сollar Сrime: The art of defense».

IMG_6552-2

В столиці зібралась фахова спільнота експертів та слухачів яким цікава тема захисту бізнесу та White Сollar Сrime. Учасники мали змогу почути з перших вуст про проблематику, сучасні тенденції та новітню судову практику в Україні під час війни. Захід пройшов у атмосфері дружнього спілкування. Всі учасники отримали гарні емоції, нові знання та безцінні поради від експертів Школи.

Розпочалась Школа з виступу Семена Ханіна – адвокат, керуючий партнер юридичної компанії «АМБЕР», к.е.н., Заслужений юрист України, член Правління Асоціації адвокатів України. Виступ пройшов у форматі інтерв'ю під час якого пан Семен розповів про свій професійний шлях у адвокатурі та поділився досвідом з молодими юристами щодо тонкощів та методів комунікації адвоката з клієнтом під час кримінального провадження.

Денис Овчаров – адвокат, керуючий партнер АО «Овчаров та партнери» провів тренінг «Помилки правоохоронців під час обшуку». Було проведено розбір найсвіжіших кейсів та проаналізовано за допомогою відеоприкладів найчастіші помилки які допускають як правоохоронні органи так і клієнти під час обшуку. Учасники мали змогу самі пропрацювати та виявити на реальних прикладах порушення законодавства.

Александр Горобец – адвокат, партнер АО «Овчаров та партнери» розповів слухачам про свої спостереження та методику щодо підготовки директора підприємства до допиту. Було розібрано на прикладі реальних кейсів важливість правильної підготовки до допитів та можливі наслідки у разі нехтування такою роботою.

Дмитро Назарець – адвокат, керуючий партнер АО «Міжнародна адвокатська допомога» розповів про нюанси притягнення до кримінальної відповідальності за ст. 212 ККУ, стратегію і тактику захисту інтересів клієнта – на прикладі реальних справ, а також проаналізував сучасну судову практику.

IMG_6441

На завершення нашого інтенсиву White Сollar Сrime виступив Олександр Максименко – начальник управління захисту інвестицій та запровадження спеціалізації прокурорів Офісу Генерального прокурора. Пан Олександр розповів про практику звернення бізнесу за захистом своїх прав до Департаменту кримінально-правової політики та захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора. Департамент було створено у 2020 році. Департамент надає рекомендації прокурорам всіх рівнів, розробляє стандарти діяльності, здійснює галузевий контроль у кримінальних провадженнях, надає практичну допомогу прокурорам і розглядає індивідуальні скарги бізнесу. Найбільше звернень бізнесу до цього Департаменту надходить щодо викрадення майна під час обшуків та втрата правоохоронцями вилученого майна; бездіяльність у кримінальних провадженнях, де бізнес є потерпілою особою; неспівмірне застосування заходів кримінально-правового впливу та упереджені дії тощо.

Фотозвіт за посиланням.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати