08 липня 2021, 14:42

Як правильно оформити рекламні конструкції у Києві: поради від КМДА

Департамент містобудування та архітектури КМДА

У Київській міській державній адміністрації розробили інструкцію, як не псувати зовнішній вигляд столичних вулиць. Нова методичка з оформлення вивісок, яку нещодавно презентували в Управлінні реклами, допоможе підприємцям розробити такий дизайн вивіски, що не суперечитиме затвердженим Правилам оформлення.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Нові стандарти у будівництві включатимуть впровадження цифрового моделювання"

Про це повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації Юрій Тацій. 

«Брошура відповідає на найбільш поширені запитання: що можна розмістити на вивісці, а що – ні, які вимоги до вивісок у різних частинах міста, як правильно обрати місце на фасаді та як швидко оформити документи на вивіску і заощадити кошти», - пояснив Юрій Тацій. 

Проблема вивісок та інших рекламних конструкцій накопичувалася в Києві впродовж багатьох років. Раніше рекламні конструкції могли з'явитися де завгодно, у будь-якій кількості та в будь-якому розмірі. Але у 2017 році місто розробило критерії розміщення вивісок і рекламних конструкцій у столиці. А все, що не відповідало новим Правилам, підлягало демонтажу. Лише за 2020 рік у Києві демонтували майже 14 тисяч незаконних конструкцій.

«Правила розміщення рекламних конструкцій визначають, якого типу вони мають бути в тій чи іншій «форматній зоні» міста. Усього нараховується 5 форматних зон. Кожна з них має свої чіткі вимоги до типів рекламних засобів. Наприклад, у нульовій і першій форматних зонах, які охоплюють історичний центр міста (Сагайдачного, Басейна, Шота Руставелі, Льва Толстого тощо), вивіски на фасадах будівель мають розміщуватися виключно окремими літерами - без жодних «підкладок». В усіх зонах розміщення конструкцій допускається виключно між першим і другим поверхом, за винятком торгових центрів. У другій форматній зоні (Чоколівський проспект, проспект Валерія Лобановського, бульвар Дружби Народів тощо) такі конструкції допустимо розміщувати на певній основі, але літери мають розміщуватися окремо. Вивіски у вигляді лайтбоксів можуть розміщуватись виключно у третій та четвертій форматних зонах», - деталізував Юрій Тацій.

Буклет, який створений для допомоги підприємцям розібратися у питаннях створення реклами, можна переглянути за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати