19 березня 2024, 14:34

Як отримати посвідчення водія після закінчення терміну позбавлення права керування?

Пресслужба КМДА

Особи, позбавлені права на керування за ст. 130 або/та ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, можуть повернути свої вилучені водійські посвідчення. Про це нагадали в Головному сервісному центрі МВС, повідомила пресслужба КМДА.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Понад 5 тисяч посвідчень водія завдяки послузі міжнародної доставки обміняли українці за кордоном".

Як зазначається, для цього після закінчення терміну позбавлення права керування треба пройти позачерговий медичний огляд та скласти теоретичний і практичний іспити в сервісному центрі МВС. Якщо у водія наявні дві або більше категорій, іспити складають за вищою категорією, що зазначена в посвідченні. Вилучений документ зберігається в сервісному центрі МВС за місцем проживання особи.

"Водночас, якщо посвідчення було видано вперше на 2 роки, то поверненню не підлягає. При вчиненні порушення за зазначеними статтями, поновити право керування транспортним засобом можна лише після проходження теоретичної та практичної перепідготовки в автошколі та здачі іспитів у сервісному центрі МВС. За умови успішної екзаменації посвідчення водієві знову буде видане на 2 роки", – йдеться в повідомленні.

Під час дії воєнного стану в Україні та впродовж 3 місяців із дня його скасування посвідчення водія повертає уповноважений працівник будь-якого сервісного центру МВС незалежно від місця зберігання вилученого документа.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати