16 травня 2020, 9:00

Як анулювати ліцензію на роздрібну торгівлю алкоголем/тютюном?

ГУ ДПС у Київській області

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що анулювання ліцензії здійснюється шляхом прийняття органом, який видав ліцензію, письмового розпорядження на підставі, зокрема, заяви СГ, або несплати чергового платежу за ліцензію протягом 30 календарних днів від моменту призупинення ліцензії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Акциз: які товари належать до підакцизних".

Зазначається, що ліцензія анулюється та вважається недійсною з моменту одержання СГ письмового розпорядження про її анулювання.

Тобто СГ, який має ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями або тютюновими виробами та планує призупинити господарську діяльність, необхідно подати заяву на анулювання таких ліцензій.

Так, чинним законодавством не передбачено можливості призупинення дії ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями чи тютюновими виробами у випадку тимчасового припинення СГ господарської діяльності.

У разі якщо СГ не здійснює господарську діяльність, але при цьому ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями чи тютюновими виробами не анульовані, такий СГ зобов’язаний зробити щоквартальний черговий платіж до відповідного бюджету за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями чи тютюновими виробами та подати органу, яким видано ліцензію, копію платіжного доручення з відміткою банку про сплату.

Нагадаємо, НБУ запровадив електронну ліцензію на переказ коштів без відкриття рахунків.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати