14 липня 2021, 16:28

Введення Контакт-центру судової влади у дослідну експлуатацію: підписано наказ

Пресслужба ДСА

13 липня 2021 року Т.в.о. Голови Державної судової адміністрації України Олексій Сальніков підписав наказ "Про введення Контакт-центру органів судової влади та служби технічної підтримки користувачів Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи в дослідну експлуатацію.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Реформування Укроборонпрому: Парламент прийняв Закон"

Про це повідомляє пресслужба ДСА. 

Зокрема, документом наказується запровадити з 15 липня 2021 року в дослідну експлуатацію Контакт-центр органів судової влади та служби технічної підтримки користувачів Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, як складової центральної системи Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

Відповідно до наказу Державному підприємству "Центр судових сервісів"  (ДП "ЦСС") доручено забезпечити:

  • консультативну та дистанційну підтримку з технічних питань щодо функціонування відкритого середовища Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи;
  • надання довідково-консультативної допомоги громадянам, підприємствам, установам, організаціям з питань, що стосуються діяльності ДСА України та/або територіальних управлінь ДСА України (адрес та контактних телефонів судових установ, розкладу роботи та розкладу прийому громадян; стану розгляду судових справ; розрахунку судового збору та можливі способи його сплати та повернення судового збору; надання інформації про перелік можливих державних установ, що надають правову (безкоштовну) допомогу в разі виникнення юридичних питань.

Також ДП "ІСС" має забезпечити прийом та реєстрацію заяв і скарг громадян, підприємств, установ, організацій з питань, що стосуються діяльності ДСА України та/або територіальних управлінь ДСА України.

Наказом встановлено перелік структурних підрозділів ДСА України разом з  ДП "ІСС" та термін - не пізніше 30 робочих днів з дня його видання - розробити проект Порядку роботи Контакт-центру органів судової влади та служби технічної підтримки користувачів Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати