31 серпня 2020, 18:47

Всю містобудівну документацію, видану з 2011 року, перевели в е-вигляд, - Департамент містобудування

Департамент містобудування та архітектури КМДА

3643 містобудівних умов та обмежень та 2161 будівельний паспорт, які були видані з 2011 року по 1 липня цього року, вже переведені в електронний вигляд.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Інженерні мережі комунальних підприємств відобразять у містобудівному кадастрі Києва".

Про це повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації, начальник управління адміністративних послуг Юрій Тацій.

"Перший етап діджиталізації завершений! Департамент містобудування та архітектури КМДА перевів всі містобудівні умови та обмеження, видані з 2011 року до 1 липня цього року, в електронний вигляд", - написав Юрій Тацій.

Як зазначається, за цей період було видано:

  • 3643 містобудівних умов та обмежень;
  • 2161 будівельний паспорт.

Всі ці документи можна буде проглянути у відкритому доступі на сайті містобудівного кадастру, який зараз модернізують.

"Наразі продовжується модернізація сайту містобудівного кадастру. Це і буде платформа, де ми розмістимо всі переведені в електронний вигляд документи. Вони будуть у відкритому доступі, будь-який документ можна буде легко знайти", - пояснив Юрій Тацій.

Зокрема, у Департаменті вже працюють над тим, щоб оцифрувати архітектурно-планувальні завдання та проектні документи, видані з 2002 року.

"Наступний етап, над яким ми вже працюємо – інвентаризація та оцифрування архітектурно-планувальних завдань (АПЗ), а також проєктних документів, які видавались ще з 2002 року. Сподіваюсь, що й далі будемо йти за планом і ту колосальну кількість документів, яка накопичилась у Департаменті, зможемо якісно та швидко перевести у зручну електронну форму", - додав Юрій Тацій.

Нагадаємо, у Києві створять систему містобудівного моніторингу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати