12 грудня 2017, 12:45

Всеволода Князєва обрано секретарем Великої Палати ВС

Прес-служба РСУ

Всеволод Князєв обраний секретарем Великої Палати Верховного Суду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє прес-служба РСУ.

Так, за результатами таємного голосування, його кандидатуру підтримали 13 із 16 суддів.

"Посада Секретаря - це велика відповідальність, яку я готовий на себе взяти та створити всі умови для того, щоб кожна думка судді Великої Палати була врахована", - зазначив Всеволод Князєв.

Відповідно до Закону України "Про судоустрій і статус суддів", Секретар Великої Палати організовує роботу Великої Палати і головує на її пленарних засіданнях; організовує аналіз судової статистики, вивчення і узагальнення судової практики; інформує Пленум Верховного Суду про діяльність Великої Палати.

Зазначається, що наразі до складу Великої Палати входять 16 суддів, які були обрані зборами суддів відповідних касаційних судів з числа суддів таких касаційних судів, та Голова Верховного Суду за посадою: Антонюк Наталія Олегівна, Бакуліна Світлана Віталіївна, Британчук Володимир Васильович, Гудима Дмитро Анатолійович, Данішевська Валентина Іванівна, Золотніков Олександр Сергійович, Кібенко Олена Рувімівна, Князєв Всеволод Сергійович, Лобойко Леонід Миколайович, Лященко Наталія Павлівна, Прокопенко Олександр Борисович, Рогач Лариса Іванівна, Саприкіна Ірина Валентинівна, Ситнік Олена Миколаївна, Ткачук Олег Степанович, Уркевич Віталій Юрійович, Яновська Олександра Григорівна.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати