14 липня 2020, 16:44

ВРУ прийняла за основу законопроект щодо розвитку фізичної культури та спорту

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону 3550 "Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Прийнято за основу законопроект щодо меценатства у сфері спорту".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зазначається, що метою законопроекту є створення можливостей для ефективного функціонування ряду соціально важливих закладів фізичної культури і спорту, що забезпечують розвиток фізичної культури і спорту, формування здорового способу життя громадян України. Для цього пропонується надати право цим закладам на отримання в оренду державного та комунального майна без проведення аукціону за умови збереження та використання орендованих приміщень для розвитку фізичної культури і спорту.

Також законопроектом пропонується привести термінологію Закону України "Про фізичну культуру і спорт" у відповідність до Закону України "Про освіту".

Зокрема, проект передбачає внесення зміни до статті 48 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" та статті 15 Закону України "Про оренду державного і комунального майна" щодо надання права на отримання в оренду державного та комунального майна без проведення аукціону:

- базам олімпійської та паралімпійської підготовки;

- державним та комунальним спортивним клубам, дитячо-юнацьким спортивним школам, спеціалізованим закладам освіти спортивного профілю, школам вищої спортивної майстерності, центрам олімпійської підготовки, центрам студентського спорту закладів вищої освіти, фізкультурно-оздоровчим закладам, центрам фізичного здоров'я населення, центрам фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю;

- спортивним клубам (крім спортивних клубів, що займаються професійним спортом), дитячо-юнацьким спортивним школам, спеціалізованим закладам освіти спортивного профілю, школам вищої спортивної майстерності, центрам олімпійської підготовки, центрам студентського спорту закладів вищої освіти, фізкультурно-оздоровчим закладам, центрам фізичного здоров'я населення, центрам фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, що є неприбутковими організаціями, внесеними до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Нагадаємо, ВРУ прийняла за основу законопроект про електронну торгівлю ліками.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати