06 грудня 2021, 17:46

ВРП завершила спеціальну перевірку щодо кандидатів у члени Ради

Пресслужба ВРП

6 грудня 2021 року секретаріат Вищої ради правосуддя надіслав Організаційному комітету з підготовки та проведення з’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ, а також Етичній раді лист, у якому повідомив про завершення проведення спеціальної перевірки стосовно кандидатів на посади членів Вищої ради правосуддя та надіслав висновки про результати.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Хто претендує стати членом ВРП на XIX позачерговому З’їздї суддів України?"

Про це повідомляє пресслужба ВРП.

10 грудня 2021 року відбудеться з’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ, до порядку денного якого включено питання обрання членів Вищої ради правосуддя.

Відповідно до частини сьомої статті 9 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» секретаріат Вищої ради правосуддя забезпечує проведення спеціальної перевірки стосовно кандидатів на посади членів Вищої ради правосуддя відповідно до Закону України «Про запобігання корупції». Секретаріат Вищої ради правосуддя передає органу, який скликає відповідний з’їзд або конференцію, та Етичній раді висновок про результати спеціальної перевірки кандидата, а також висновок про відповідність кандидата та його документів вимогам, встановленим Законом України «Про вищу раду правосуддя».

У відповідності до вказаних вимог секретаріат ВРП надав Організаційному комітету з підготовки та проведення з’їзду науковців і Етичній раді висновки про результати спеціальної перевірки, а також висновки про відповідність кандидата на посаду члена ВРП та його документів вимогам, встановленим Законом України «Про Вищу раду правосуддя» відносно Орел Л.В., Грабовської О.О., Москвич Л.М., Хавронюка М.І., Яроцького В.Л., Юлдашева С.О., Лук’янова Д.В., Гороха О.П., Меленка С.Г.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати