16 вересня 2019, 17:37

ВРП тимчасово відсторонила суддю Артемівського районного суду від здійснення правосуддя

Прес-служба ВРП

Згідно з ч. 7 ст. 49 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" і ч. 2 ст. 62 Закону України "Про Вищу раду правосуддя", враховуючи рішення, ухвалене Другою Дисциплінарною палатою ВРП 16 вересня 2019 р., суддю Артемівського районного суду міста Луганська Космініна Сергія Олексійовича відсторонено від здійснення правосуддя.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Законопроект №1008 - загроза незалежності судової системи України, - ВС".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Так, у разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади ВРП. Судді вважаються тимчасово відстороненими від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.

Строк дії відсторонення суддів від здійснення правосуддя - до ухвалення ВРП рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.

Нагадаємо, РСУ пропонує депутатам обговорити законопроект щодо діяльності органів суддівського врядування.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати