05 червня 2023, 18:48

ВРП передала до ВККСУ матеріали щодо відрядження суддів, розгляд яких не закінчено

Пресслужба ВРП

У зв’язку з відновленням повноважного складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Вища рада правосуддя передала до Комісії 18 матеріалів про відрядження та 2 матеріали про дострокове закінчення відрядження суддів, які перебували на розгляді ВРП та розгляд яких не закінчено.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВС: До правонаступника за законом переходять усі майнові та немайнові права, зокрема і ті, які є спірними"

Про це повідомляє пресслужба ВРП.

У період відсутності повноважного складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Вища рада правосуддя ухвалювала без рекомендації чи подання Комісії рішення, зокрема, про відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації та про дострокове закінчення відрядження судді.

Як відомо, 1 червня 2023 року ВРП призначила повноважний склад ВККСУ. Тож відтепер рішення щодо відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя, а також щодо дострокового закінчення відрядження судді, Вища рада правосуддя буде ухвалювати на підставі подання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати