02 лютого 2024, 10:20

ВРП отримала заяви від усіх 37 суддів колишніх вищих спецсудів про переведення/відставку

Пресслужба ВРП

Станом на 1 лютого 2024 року всі 37 суддів, які перебувають / перебували у штаті Вищого адміністративного суду України, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ та Вищого господарського суду України звернулись до ВРП із заявами про переведення / звільнення у відставку. Про це повідомила пресслужба ВРП.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВС: Перебування дитини за кордоном не позбавляє суд України права вирішувати спір про визначення місця її проживання".

А саме:

  • 7 суддів Вищого адміністративного суду України подали заяви про переведення (двома з них одночасно подано заяви про звільнення у відставку), та 8 суддів подали заяви про звільнення у відставку;
  • 6 суддів Вищого господарського суду України подали заяви про переведення та 4 суддів цього суду подали заяви про звільнення у відставку;
  • 3 судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ звернулись із заявами про переведення та 9 суддів подали заяви про відставку.

Як зазначається, у штаті Вищого адміністративного суду України перебувало 15 суддів, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ – 12 суддів, Вищого господарського суду України – 10 суддів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати