13 вересня 2021, 11:22

ВРП отримала списки кандидатів до Конкурсної комісії та Етичної ради від міжнародних та іноземних організацій

Пресслужба ВРП

У відповідь на запит, направлений на виконання вимог законодавства міжнародним та іноземним організаціям, до Вищої ради правосуддя надійшов спільний список кандидатів до першого складу Конкурсної комісії для участі в доборі кандидатів до складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та спільний список кандидатів до першого складу Етичної ради.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРП ухвалила рішення про звільнення 11 суддів у відставку"

Про це повідомляє пресслужба ВРП.

Список кандидатів до першого складу Конкурсної комісії з добору кандидатів до ВККСУ

Список кандидатів до першого складу Етичної ради для участі в процесі добору кандидатів до складу Вищої ради правосуддя

Нагадаємо, що на виконання вимог законодавства в.о. Голови ВРП Віктор Грищук 11 серпня 2021 року звернувся до Ради суддів України, міжнародних та іноземних організацій, зазначених у переліках, сформованих Міністерством закордонних справ України, із пропозицією надати кандидатів для формування першого складу Етичної ради та Конкурсної комісії з формування Вищої кваліфікаційної комісії суддів України відповідно.

5 серпня 2021 року набрали чинності закони України:

• від 13 липня 2021 року № 1629-IX «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України»;

• від 14 липня 2021 року № 1635-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку обрання (призначення) на посади членів Вищої ради правосуддя та діяльності дисциплінарних інспекторів Вищої ради правосуддя».

Перший склад Етичної ради (відповідно до пункту 23-1 розділу III «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Вищу раду правосуддя» (у редакції Закону України № 1635-IX) та перший склад Конкурсної комісії (відповідно до пункту 50 розділу XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (у редакції Закону України № 1629-IX) формується із трьох осіб із числа суддів або суддів у відставці, запропонованих Радою суддів України, та трьох осіб, запропонованих міжнародними та іноземними організаціями, які відповідно до міжнародних або міждержавних угод протягом останніх п’яти років надають Україні міжнародну технічну допомогу у сфері судової реформи та/або запобігання і протидії корупції.  

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати