06 липня 2023, 10:06

ВРП надала згоду на утримання під вартою судді Світлани Федорець: деталі

Пресслужба ВРП

5 липня Вища рада правосуддя задовольнила подання виконувача обов’язків Генерального прокурора Олексія Хоменка та надала згоду на утримання під вартою судді Якимівського районного суду Запорізької області Світлани Федорець, відрядженої до Звенигородського районного суду Черкаської області. Про це повідомила пресслужба ВРП.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВККС оголосила про початок формування Громадської ради доброчесності".

"Федорець С.В. на підставі зібраних доказів повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України за такі дії, як виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників, вчинені службовою особою, за що передбачено покарання до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна"– йдеться в повідомленні.

У ВРП вважають, що мотиви, наведені в поданні, є обґрунтованими, підтверджуються наданими матеріалами, які містять конкретні факти та докази, що можуть свідчити про вчинення суддею суспільно небезпечного діяння, визначеного Кримінальним кодексом України. Подання відповідає вимогам закону, містить обґрунтування необхідності застосування до судді такого запобіжного заходу, як утримання під вартою.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати