02 жовтня 2023, 18:56

ВРП надала згоду на утримання під вартою судді Павла Доброва

Пресслужба ВРП

Сьогодні, 2 жовтня 2023 року, Вища рада правосуддя надала згоду на утримання під вартою судді Комінтернівського районного суду Одеської області Павла Доброва.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Упродовж вересня Конституційний Суд України провів 61 засідання та ухвалив 69 актів"

Про це повідомляє пресслужба ВРП.

Таке рішення прийнято за результатом розгляду подання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександра Клименка, яке надійшло цього ж дня.

Павло Добров підозрюється у висловленні службовою особою, яка займає відповідальне становище, прохання надати неправомірну вигоду для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах третьої особи дій з використанням наданої їй влади та службового становища та одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах третьої особи дій з використанням наданої їй влади та службового становища, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 368 Кримінального кодексу України.

Таким чином суддя підозрюється у вчиненні корупційного тяжкого злочину, за який законом передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, з конфіскацією майна.

Вища рада правосуддя вважає, що мотиви, наведені у поданні, є обґрунтованими, підтверджуються наданими матеріалами, які містять конкретні факти і докази, що можуть свідчити про вчинення суддею суспільно небезпечного діяння, визначеного Кримінальним кодексом України. Подання відповідає вимогам закону, містить обґрунтування необхідності застосування до судді такого запобіжного заходу, як утримання під вартою.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати